Biuro rachunkowe - kalkulator

Od czego zależą ceny biur rachunkowych i usług księgowych?

Prowadzenie księgowości wiąże się z koniecznością dopełniania wielu formalności. Większość przedsiębiorców powierza wyzwanie wykwalifikowanym biurom rachunkowym, ze względu na szybko zmieniające się przepisy prawa i prowadzenia działalności. Jaka jest wycena usług księgowych oraz dlaczego się różni? Całkowity koszt usług świadczonych przez biuro rachunkowe w głównej mierze zależy od ich zakresu, ilości dokumentów oraz czasu wykonania zlecenia. Dodatkowo lokalizacja, opinie oraz poziom doświadczenia pracowników mają duży wpływ na ceny. Nie ulega wątpliwości, że cena jest jedną z najczęstszych kryteriów naszego wyboru. Stawki usług księgowych są podobne w większości biur rachunkowych, natomiast w danej firmie mogą być nieco droższe ze względu na reprezentacyjny lokal w centrum Warszawy. Biura działające w większych miastach z reguły posiadają nieco wyższe stawki. Cena księgowości będzie ściśle zależna od zakresu wykonywanej usługi. Należy ustalić rodzaj urządzenia księgowego, zakres sporządzanych raportów czy rozliczeń. Standardowymi usługami świadczonymi przez biura rachunkowe jest prowadzenie ksiąg i ewidencji oraz rozliczanie podatków. Oprócz prowadzenia księgowości, oferowana jest również obsługa kadrowo – płacowa. W tym przypadku cena najczęściej zależy od liczby zatrudnianych pracowników. Najlepiej, ustalić wcześniej z jakich będziemy korzystać porad. Przedsiębiorcy bardzo często deklarują możliwość wykonania części zadań po swojej stronie, dlatego czynności, jakie zlecają biurom, mogą być stosunkowo niewielkie. Zatem ich cena również będzie niższa. Inaczej wygląda sytuacja, w której całość obowiązków spada na biuro rachunkowe. Niewątpliwie, drożej zapłacimy za usługi biura, które ma wyższą renomę, a na rynku istnieje od wielu lat, dlatego nie zawsze powinniśmy sugerować się ceną, ponieważ zależy nam na profesjonalnej obsłudze, dzięki której nie będziemy się martwić o pomyłki. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kalkulator do porównywania cen naszego biura rachunkowego Twoja Księgowa z innymi.

Zastanawiasz się ile kosztuje prowadzenie księgowości w Twojej firmie?


Użyj kalkulatora naszego biura rachunkowego do porównania cen z innymi biurami rachunkowymi

Określ podstawowe czynności biura rachunkowego

Kadry oraz płace
Obsługa płacowa pracowników:

Biuro rachunkowe - kalkulator

Do czego służy wycena?

  • Skorzystaj z naszego kalkulatora i porównaj cenę z innymi biurami rachunkowymi.
  • Odrzuć oferty biur rachunkowych, które rażąco odbiegają od cen rynkowych. Sprawdź jak bardzo nasza oferta będzie dla Ciebie korzystna.
  • Oferta otrzymana mailem podlega negocjacji.
  • Przy wyborze biura rachunkowego zwróć uwagę na lokalizację, często bywa ona kluczowa przy podejmowaniu ważnych decyzji biznesowych.
  • U nas znajdą Państwo bardzo dobrą lokalizację z bardzo konkurencyjnymi cenami !

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Przydatne linki

Close Menu
PolishEnglishRussianTurkish