REFERENCJE

Dobry księgowy Warszawa

Jak dokonać wyboru profesjonalnego biura rachunkowego w Warszawie?

Przychodzi w życiu moment, w którym decydujesz się pracować na własny rachunek, zakładając działalność gospodarczą. Wiąże się to z odliczaniem podatków, rozliczaniem się z urzędem skarbowym i wypełnianiem wielu urzędowych formalności. Polskie prawo jest dosyć skomplikowane, a w dodatku nieustannie zachodzą w nim zmiany. Nie każdy, kto otwiera nową działalność, koniecznie musi zajmować się administracją sam – zatrudnienie specjalisty, w tym przypadku to najkorzystniejsze rozwiązanie dla nas, jak i dla naszego przedsiębiorstwa. Doskonale wiemy, jak ważną decyzją biznesową jest wybór odpowiedniego księgowego. Dobry pomoże zaoszczędzić czas oraz pomóc w rozwoju firmy, a o złym nie chcemy nawet słyszeć, ponieważ może nas kosztować o wiele więcej niż powinien.

Dyplomy potwierdzające naszą wiarygodność w zakresie świadczenia usług księgowych

Zaufanie bywa szczególnie ważną podstawą więzi międzyludzkich. Najczęściej dotyczy uczciwości drugiej strony wobec nas. Działając jako biuro rachunkowe, cenimy sobie wiarygodność, dlatego w przełamywaniu pierwszych lodów nieufności pragniemy przedstawić certyfikaty, potwierdzające ukończenie kursów, pozwalających nam na świadczenie profesjonalnych usług księgowych w centrum Warszawy. Posiadamy certyfikat Europejski Laur Wiarygodności, który kładzie nacisk na wiarygodność oraz ochronę swoich kontrahentów i pracowników. Dzięki udziale w programie, podnieśliśmy zaufanie i konkurencyjność własnej firmy, na rynku o ogólnopolskim zasięgu. Wykazujemy się znakomitą etyką biznesową, regulujemy wszelkie zobowiązania terminowo oraz każdego dnia, stawiamy czoła nowym wyzwaniom. Pomaga nam to w podniesieniu jakości świadczonych przez nas usług. Należymy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, którego celem jest doskonalenie wiedzy i zapoznawanie się z najnowszymi rozwiązaniami polskimi i międzynarodowymi. Szybko zmieniające się przepisy prawa i warunki prowadzenia działalności nie stanowią dla nas problemu. Ciężkie zadania, mające różnokierunkowy charakter, wymagają od nas – księgowych, ciągłego przystosowywania się.

Dlaczego zdecydować się na nasze usługi księgowe?

Nasze biuro rachunkowe zlokalizowane w Warszawie Śródmieście, odnosi sukcesy, dzięki właściwie podejmowanym decyzjom. Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, często wychodząc poza schemat powierzonych nam obowiązków. Patrzymy obiektywnie i proponujemy alternatywne rozwiązania w danych sytuacjach. Służymy pomocą i dobrą poradą. Wysoki poziom zorganizowania i zaangażowania oznacza u nas konkretny termin realizacji danego działania. Nie dopuszczamy do sytuacji, w której mógłby on zostać przekroczony. Firmę Twoja Księgowa cechuje kreatywność, świeże spojrzenie na sytuację przedsiębiorstwa oraz uczciwość.

 

Każde profesjonalne biuro rachunkowe powinno posiadać szereg referencji, szkoleń czy certyfikatów.
Biuro rachunkowe TwojaKsięgowa aktywnie się rozwija co potwierdzają zamieszczone obok dokumenty.

biuro rachunkowe warszawa centrum
biuro rachunkowe warszawa centrum

Przydatne linki

Close Menu
PolishEnglishRussianTurkish