Biuro rachunkowe warszawa

Biuro Rachunkowe Warszawa

Każdy, kto prowadzi jednoosobową działalność lub firmę zatrudniającą pracowników, wie, jak ważne jest w prowadzeniu biznesu, merytoryczne wsparcie w obszarze rachunkowości. Ustawa o rachunkowości, prawo podatkowe oraz obowiązki z nich wynikające dla wielu osób, są niezrozumiałe i powodują niepotrzebne błędy. Aby tego uniknąć, zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy potrzebują doradztwa rachunkowego. Biuro rachunkowe “Twoja Księgowa” oferuje kompleksową obsługę firm.

Biuro Rachunkowe “Twoja Księgowa”

Nasze biuro ma siedzibę w centrum Warszawy. Jest doskonale zlokalizowane, a dotrzeć do niego można podróżując prywatnym samochodem, metrem, autobusem lub tramwajem. W świadczenie oferowanych przez nas usług wkładamy wiele energii. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest to, aby zbierane przez nas dane, a także dokumenty powstające na ich bazie, były bezbłędne i dostarczone do Państwa terminowo. Pomimo dotrzymywania terminów, nie tracimy jakości. Zespół zatrudnianych przez nas księgowych charakteryzuje się wyjątkową dokładnością i szczegółowością. Co więcej, wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć schemat pracy, który doskonale sprawdza się w rachunkowości. Po tym, jak ustalimy, jakie są indywidualne potrzeby każdego klienta, bierzemy na siebie cały stres związany z prowadzeniem księgowości. Wierzymy, że indywidualne podejście do klienta jest najważniejsze, a każda firma ma inne potrzeby. Doskonale znamy realia prowadzenia małych, a także dużych firm. Kto może skorzystać z naszych usług? Każdy, kto prowadzi:

 • jednoosobową działalność gospodarczą,

 • spółkę lub spółki osobowe, 

 • spółkę lub spółki prawa handlowego, 

 • spółkę lub spółki komandytowe, 

 • spółkę lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,

 • spółkę lub spółki akcyjne.

Współpracujemy z klientami, z różnych sektorów gospodarczych, więc posiadamy bogatą bazę wiedzy księgowej o każdym z nich. Kompleksowa obsługa świadczona przez nasze biuro rachunkowe pozwoli Ci skupić się na swoim biznesie i jego rozwoju. Odciążymy Cię z nielubianych obowiązków związanych z księgowością.

“Twoja księgowa” – bezpieczne i odpowiedzialne biuro rachunkowe

Świadcząc usługi z zakresu księgowości, należy stosować się do najważniejszych w tym obszarze zasad. Otóż bezpieczeństwo i odpowiedzialność to dewiza przyświecająca naszym działaniom. Jako zespół księgowych podchodzimy z wielką ostrożnością do tworzonych przez nas dokumentów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest ich prawidłowość. Do tego zobowiązujemy się do ochrony powierzonych nam danych. Doświadczenie zdobyte przez lata prowadzenia działalności uwrażliwia nas na ochronę danych. Sposób świadczenia naszych usług, opieramy o najwyższe standardy bezpieczeństwa. W ramach odpowiedzialności zawodowej przykładamy szczególną uwagę do tego, aby proponowane przez nas rozwiązania, zawsze były przeanalizowane pod kątem możliwych dla Państwa działalności korzyści. Bazując na zdobytej przez lata wiedzy, orientujemy się, które z nich faktycznie przyniosą wymierne skutki i będą najkorzystniejsze.

W czym może Ci pomóc nasze biuro rachunkowe?

W naszej pracy skupiamy się na tym, aby świadczyć dla Państwa kompleksową obsługę. Wiemy, że jest to istotne, aby faktycznie odciążyć osoby zarządzające firmami i przejąć od nich obowiązki rachunkowe. Co wchodzi w zakres naszych usług:

 • kompleksowa obsługa finansowo-księgowa,

 • prowadzenie ewidencji operacji gospodarczych,

 • prowadzenie działu kadr i płac np. naliczanie wynagrodzeń pracowników,

 • doradztwo podatkowe,

 • doradztwo kredytowe np. przygotowywanie wniosków, opiniowanie ofert kredytów,

 • reprezentacja w Urzędzie Skarbowym (US) oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych (ZUS),

 • reprezentacja podczas kontroli skarbowej,

 • obliczanie zaliczek na podatek dochodowy,

 • terminowe przesyłanie do US czy ZUS odpowiednich dokumentów,

 • tworzenie sprawozdań finansowych.

 

W związku z tym, że podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, zakres świadczonych usług dobieramy po rozmowie i ustaleniu priorytetów. W przypadku wyjątkowych sytuacji zapraszamy do kontaktu, z chęcią podejmujemy się nawet największych wyzwań.

Przydatne linki