USŁUGI KSIĘGOWE

Twoja Księgowa świadczy kompleksową pomoc w zakresie usług księgowych, kadr i płac, doradztwa podatkowego oraz kredytów. Wybierz dziedzinę, która cię interesuje, aby znaleźć informacje dotyczące tego, w jaki sposób pracujemy i jak możemy ci pomóc.

Zachęcamy również do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego będziemy w stanie bliżej poznać potrzeby twojej firmy i zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania. Im lepiej zrozumiemy, jak prowadzisz swój biznes, tym skuteczniej będziemy mogli ci pomóc wygospodarować dodatkowy czas i odciążyć cię od stresu związanego ze sprawami księgowymi.

Oferujemy szeroki zakres usług księgowych – od prostego wypełnienia zeznania podatkowego do kompleksowej obsługi księgowej dużych przedsiębiorstw. Twoja Księgowa stawia przede wszystkim na kompleksowość. Chcemy maksymalnie odciążyć cię od spraw formalnych, tak by nie zajmowały one twojego cennego czasu

Zdajemy sobie sprawę, że powierzenie prowadzenia księgowości zewnętrznej firmie nie jest łatwą decyzją. Aby jednak zagwarantować ci największe bezpieczeństwo, dbamy o to, by w naszym biurze pracowali sprawdzeni, rzetelni specjaliści, którzy prawo mają w małym palcu, a podczas pracy wykazują się wysoką koncentracją. Twoje dokumenty będą dwukrotnie sprawdzane, aby uniknąć popełnienia jakichkolwiek błędów w rozliczeniach.

Oto przykładowa lista usług księgowych oferowanych przez nasze biuro:

• Prowadzenie ewidencji operacji gospodarczych
• Rozliczenia podatkowe i sporządzanie deklaracji,
• Sporządzanie sprawozdań finansowych,
• Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
• Reprezentacja podczas kontroli,
• Obliczanie zaliczek na podatek dochodowy.

Przydatne linki

Close Menu
PolishEnglishRussianTurkish